I Liceum Ogólnokształcące im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie

Monthly Archive: maj 2021

Dzień Otwarty w Krasiniaku!

safe_image

Zapraszamy!

Stopniowe znoszenie pandemicznych obostrzeń skłania do odbudowywania relacji. Zapraszamy zatem – jak co roku, ale w reżimie sanitarnym – na Dzień Otwarty w Krasiniaku!

Jeśli jesteś absolwentem/absolwentką szkoły podstawowej i chciał(a)byś zapoznać się z naszą ofertą edukacyjną, systemem elektronicznej rekrutacji i jej terminami, poznać swoich przyszłych nauczycieli, porozmawiać z aktualnymi uczniami  o wybranych przez Ciebie kierunkach kształcenia – czekamy na Ciebie w sobotę 22 maja o godz. 10.00 na sali gimnastycznej. Po krótkiej (ok. 20 min.) prezentacji ogólnej odbędą się spotkania w gronie kandydatów do poszczególnych oddziałów. To wtedy właśnie będziesz miał(a) okazję poznać „podszewkę” szkoły – pomogą Ci w tym uczniowie i nauczyciele Krasiniaka.

Ale to nie wszystko!

Jeżeli wciąż szukasz odpowiedniej dla siebie drogi edukacyjnej, jeżeli chcesz sprawdzić, jaki kierunek kształcenia ponadpodstawowego jest dla Ciebie najbardziej korzystny, jeśli chcesz poznać swoje atuty i mocne strony – zapraszamy do udziału w warsztatach „Moje predyspozycje edukacyjne„, które dla Ciebie organizujemy. Nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem w kształceniu wspierającym pomogą Ci w dokonaniu właściwych wyborów. Zajęcia dla grup uczniów będą odbywały się w dniach  01-11 czerwca 2021  po uprzednim uzgodnieniu terminów z dyrekcją i nauczycielami Twojej szkoły. Wykorzystanie nowoczesnych metod rozpoznawania preferencji edukacyjnych pozwoli w czasie krótkiej, ale intensywnej pracy warsztatowej określić Twój profil kształcenia. Pamiętaj, że na złożenie wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej masz czas od 17 maja 2021 r. do 21 czerwca 2021.

A na koniec:
W czasie Dnia Otwartego zostaną wręczone dyplomy i nagrody dla zwycięzców Ligi Zadaniowej Krasiniak 2021. Nie można przegapić‼

Bądź zatem z  nami w kontakcie!

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status