I Liceum Ogólnokształcące im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie

Monthly Archive: maj 2017

Rewizyta gości z Viernheim

n-p

Po marcowej wizycie 20 uczniów w Viernheim nadszedł czas na rewizytę w Ciechanowie, która odbyła się w dniach 14-20.05.2017. Program rewizyty przebiegł podobnie jak w ubiegłym roku. Pierwszego dnia młodzież wraz z opiekunami niemieckimi: Sonją Knopf i Ute Ranalder zostały serdeczne powitane przez Dyrekcję ILO. Następnie uczestniczyli w lekcji języka polskiego dla obcokrajowców przygotowanej przez polonistkę Izabelę Szymańską i uczniów klasy II HP wraz z wychowawczynią/anglistką Ewą Kuczyńską. Po zakończeniu edukacji w murach Krasiniaka, goście udali się na spacer po Ciechanowie zakończony wizytą w organie prowadzącym szkołę tj. Starostwie Powiatowym. Podczas kolejnych dni rewizyty uczniowie realizowali projekt „Zygmunt Krasiński – patron naszej szkoły” zwiedzając: Opinogórę, Warszawę, Sierpc&Golub Dobrzyń i Toruń. Wymiana to bardzo intensywny czas, zarówno dla uczniów jak i dla nauczycieli języka niemieckiego i angielskiego dzięki któremu młodzież ma możliwość doskonalenia umiejętności językowych i poszerzania horyzontów kulturowych, a nauczyciele okazję do wymiany zawodowych doświadczeń. Fotorelacja na FB…

XXIV POWIATOWY PRZEGLĄD PIOSENKI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ

logo

16 maja w PCKiSz w Ciechanowie odbył się XXIV Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej. Wszystkie miejsca na podium zajęli nasi uczniowie:

  • Kinga Kisiel (II bmb) – I miejsce
  • Bartosz Gesek (II mia) – II miejsce
  • Szymon Pogorzelski – III miejsce

Gratulujemy!

Ruszyła rekrutacja elektroniczna!

Rekrutacja2017

Ruszyła już rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2017/2018 przy użyciu elektronicznego systemu wspomagania rekrutacji.
Rejestracja (zakładanie kont) w systemie przez gimnazjalistów odbywa się samodzielnie lub w macierzystym gimnazjum

od dnia 8 maja 2017 roku od godz. 10:00
do dnia 19 maja 2017 roku do godz. 15:00
na STRONIE INTERNETOWEJ SYSTEMU pod adresem:

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status