Nauczyciele

 

nauczyciele_kp

Nauczyciele i Pracownicy Administracji i Obsługi

Stoją (I rząd) od lewej: Ewa Chodubska, Maria Górnicka, Mariusz Długoszewski, Katarzyna Olszewska, Marzena Nowicka, Ewa Brzezińska, Alina Suwińska, Agnieszka Boniakowska, Agnieszka Sobiech, Marzena Zmysłowska, Paulina Kowalczuk, Katarzyna Żbikowska, Irena Rzeczkowska, Halina Borkowska, Ewa Kuczyńska, Ewa Drzewiecka, Violetta Kamińska

 Stoją (II rząd) od lewej: Joanna Śpiewak, Agnieszka Szwąder, Agnieszka Janowska, Milena Szczepaniak-Zakrzewska, Beata Gogolewska, Anna Niepytalska, Magdalena Kołakowska, Izabela Szymańska, Ewa Boniakowska, Beata Perzanowska, Grażyna Czarnecka, Anna Chachuła, Małgorzata Konieckiewicz, Bogumiła Rutkowska, Aleksandra Chojnowska

 Siedzą (I rząd) od lewej: Arkadiusz Chodkowski, Mariusz Stawicki, Marek Kunkel, Wojciech Wiktorowicz, Robert Widacki, Arkadiusz Śpiewak, Sławomir Ruszkowski, Bogdan Ziulczyk, Anna Kuźniewska, Ewa Luberadzka

Siedzą (II rząd) od lewej: Wojciech Talarowski, Mariusz Mikłowski, Iwona Mazurkiewicz, Jarosław Piech, Izabela Nadratowska

Marzanna Zmysłowska j.polski; dyrektor

marzanna.zmyslowska@krasiniak.pl

Arkadiusz Śpiewak historia, wos; wicedyrektor

arkadiusz.spiewak@krasiniak.pl

Robert Widacki muzyka, wos, historia; wicedyrektor

robert.widacki@krasiniak.pl

ks. Sławomir Ambroziak religia

slawomir.ambroziak@krasiniak.pl

Boniakowska Agnieszka religia

agnieszka.boniakowska@krasiniak.pl

Boniakowska Ewa j.angielski

ewa.boniakowska@krasiniak.pl

Borkowska Halina j. niemiecki, j. hiszpański, podstawy przedsiębiorczości

halina.borkowska@krasiniak.pl

Brzezińska Ewa psycholog

ewa.brzezinska@krasiniak.pl

Chachuła Anna j.niemiecki, j. angielski

anna.chachula@krasiniak.pl

Chodkowski Arkadiusz j.polski

arkadiusz.chodkowski@krasiniak.pl

Chodubska Ewa matematyka

ewa.chodubska@krasiniak.pl

Czarnecka Grażyna j.polski

grazyna.czarnecka@krasiniak.pl

Długoszewski Mariusz informatyka

mariusz.dlugoszewski@krasiniak.pl

Drzewiecka Ewa chemia

ewa.drzewiecka@krasiniak.pl

Fijałkowska Anna j.francuski

anna.fijalkowska@krasiniak.pl

Gąsiorowski Łukasz religia, etyka

lukasz.gasiorowski@krasiniak.pl

Gogolewska Beata j.angielski

beata.gogolewska@krasiniak.pl

Górnicka Maria j.rosyjski, biblioteka

maria.gornicka@krasiniak.pl

Janowska Agnieszka j.angielski

agnieszka.janowska@krasiniak.pl

Kamińska Violetta historia, wos

violetta.kaminska@krasiniak.pl

Kamiński Andrzej historia

andrzej.kaminski@krasiniak.pl

Kleniewska Barbara pedagog

barbara.kleniewska@krasiniak.pl

Kołakowska Magdalena j.polski

magdalena.kolakowska@krasiniak.pl

Konieckiewicz Małgorzata edukacja dla bezpieczeństwa, informatyka, podstawy przedsiębiorczości

malgorzata.konieckiewicz@krasiniak.pl

Kowalczuk Paulina informatyka

paulina.kowalczuk@krasiniak.pl

Kuczyńska Ewa j.angielski

ewa.kuczynska@krasiniak.pl

Kunkel Marek geografia

marek.kunkel@krasiniak.pl

Marudziński Piotr wf

piotr.marudzinski@krasiniak.pl

Mazurkiewicz Iwona matematyka, fizyka

iwona.mazurkiewicz@krasiniak.pl

Mikłowski Mariusz wf

mariusz.miklowski@krasiniak.pl

Nadratowska Izabela j.angielski

izabela.nadratowska@krasiniak.pl

Niepytalska Anna j.niemiecki, podstawy przedsiębiorczości

anna.niepytalska@krasiniak.pl

Nowicka Marzena zajęcia rewalidacyjne

marzena.nowicka@krasiniak.pl

Olszewska Katarzyna matematyka

katarzyna.olszewska@krasiniak.pl

Perzanowska Beata biblioteka

beata.perzanowska@krasiniak.pl

Piech Jarosław geografia

jaroslaw.piech@krasiniak.pl

Ruszkowski Sławomir wf, rewalidacja

slawomir.ruszkowski@krasiniak.pl

Rzeczkowska Irena j.polski

irena.rzeczkowska@krasiniak.pl

Rybicka Marzena biblioteka, pedagogika specjalna

marzena.rybicka@krasiniak.pl

Smolińska Jolanta j.rosyjski

jolanta.smolinska@krasiniak.pl

Sobiech Agnieszka wf
agnieszka.sobiech@krasiniak.pl
Stawicki Mariusz j.polski; wos
mariusz.stawicki@krasiniak.pl
Surmionek Anna biologia

anna.surmionek@krasiniak.pl

Suwińska Alina biologia

alina.suwinska@krasiniak.pl

Szczepaniak-Zakrzewska Milena chemia

milena.szczepaniak@krasiniak.pl

Szulc Stanisław informatyka

stanislaw.szulc@krasiniak.pl

Szymańska Izabela j.polski

izabela.szymanska@krasiniak.pl

Szwąder Agnieszka matematyka

agnieszka.szwader@krasiniak.pl

Joanna Śpiewak historia, wos
joanna.spiewak@krasiniak.pl
Talarowski Wojciech wf

wojciech.talarowski@krasiniak.pl

Wiktorowicz Wojciech j.angielski

wojciech.wiktorowicz@krasiniak.pl

Witkowski Janusz fizyka

januszwit@krasiniak.pl

Zalewski Wojciech fizyka

wojciech.zalewski@krasiniak.pl

Ziulczyk Bogdan matematyka

bogdan.ziulczyk@krasiniak.pl

Żbikowska Katarzyna biologia, chemia

katarzyna.zbikowska@krasiniak.pl

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status