I Liceum Ogólnokształcące im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie

Liga Zadaniowa – sekcja społeczno-historyczna

Lista osób zakwalifikowanych do II etapu w sekcji społeczno – historycznej:

1) Gabriela Brzozowska (SP w Opinogórze)
2) Maja Falkowska (SP STO w Ciechanowie)
3) Karolina Filipowicz (SP nr 7 w Ciechanowie)
4) Piotr Gerwatowski (SP STO w Ciechanowie)
5) Amelia Gozdan (SP w Chotumiu)
6) Aleksandra Grabowska (SP nr 7 w Ciechanowie)
7) Alicja Kaszubowska (SP TWP w Ciechanowie)
8) Wiktoria Kołakowska (SP nr 7 w Ciechanowie)
9) Aleksandra Michalska (SP TWP w Ciechanowie)
10) Szymon Napiórkowski (SP nr 7 w Ciechanowie)
11) Michalina Wilkowska (SP STO w Ciechanowie)
12) Juliusz Jan Załuski (SP STO w Ciechanowie)

Zapraszamy do Krasiniaka w sobotę 9 kwietnia o godz. 9.00. Powodzenia!

LIGA ZADANIOWA – SEKCJA POLONIOSTYCZNO-ARTYSTYCZNA

Miło nam poinformować, że do drugiego etapu konkursu zakwalifikowały się następujące drużyny i uczestnicy indywidualni:

  • Małgorzata Kuc, Marta Muzińska, Martyna Nowak – Szkoła Podstawowa nr 3
  • Lena Rawińska, Anna Napiwodzka, Franciszek Kwaśniewski – Szkoła Podstawowa STO
  • Alicja Kaszubowska – Szkoła Podstawowa TWP
  • Karolina Kuczyńska, Dominika Kraczkowska, Aleksandra Redwanowska – Szkoła Podstawowa nr3
  • Julia Smolińska, Julia Kajzer, Kamil Gruszczyński, Szymon Mądry – Szkoła Podstawowa nr 5
  • Gabriela Brzozowska, Julia Nałęcz, Bartosz Kamiński – Szkoła Podstawowa w Opinogórze
  • Natalia Milewska, Alicja Jankowska, Maria Olszewska, Zofia Ferenc – Szkoła Podstawowa STO

Zakwalifikowani uczestnicy wymienieni zostali w losowej kolejności.

II etap konkursu odbędzie się 26.03.2022r. o godzinie 12:00

I Liceum Ogólnokształcącym im. Z. Krasińskiego w Ciechanowie, ul. 17 Stycznia 66.

Zapraszamy serdecznie!!!

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status