I Liceum Ogólnokształcące im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie

WYNIKI LIGI ZADANIOWEJ I POTYCZEK ORATORSKICH – KRASINIAK 2024

Mamy ogromną przyjemność ogłosić wyniki naszych corocznych konkursów dla uczniów klas 7. i 8. szkół podstawowych.

Gratulujemy sukcesów w rywalizacji z najlepszymi oraz uzyskania dodatkowych punktów  w postępowaniu rekrutacyjno-kwalifikacyjnym dla kandydatów do szkół średnich. Do zobaczenia wkrótce! 🙂

MAZOWIECKIE POTYCZKI ORATORSKIE O LAUR PROFESORA JERZEGO BRALCZYKA
[konkurs wojewódzki]

1 miejsce: Maria Jędrzejczak SP STO w Ciechanowie, Gabriel Dybowski SP STO w Ciechanowie
2 miejsce: Zuzanna Szymańska SP STO w Ciechanowie,  Antoni Kołakowski SP STO w Ciechanowie
3 miejsce: Gabriela Rutkiewicz SP STO w Ciechanowie, Klaudia Makarewicz SP STO w Ciechanowie

LIGA ZADANIOWA – KRASINIAK 2024
[konkurs powiatowy]

SEKCJA POLONISTYCZNO-ARTYSTYCZNA
1 miejsce: Maria Jędrzejczak SP STO w Ciechanowie, Gabriela Rutkiewicz SP STO w Ciechanowie, Hanna Falęcka SP STO w Ciechanowie, Zuzanna Szymańska SP STO w Ciechanowie
2 miejsce: Kinga Dąbrowska SP STO w Ciechanowie, Zofia Śmigowska SP STO w Ciechanowie, Julia Garnowska SP nr 3 w Ciechanowie, Lena Kwiatkowska SP nr 3 w Ciechanowie
3 miejsce: Klara Kania SP STO w Ciechanowie, Gabriel Dybowski SP STO w Ciechanowie, Alicja Zakrzewska SP STO w Ciechanowie

SEKCJA PRZYRODNICZA
1 miejsce: Maja Milewska SP w Opinogórze
2 miejsce: Kornelia Bieńkowska SP 6 w Ciechanowie
3 miejsce: Adrianna Mosakowska SP w Opinogórze, Oliwia Milewska SP w Opinogórze

SEKCJA EKOLOGICZNA
1 miejsce: Ida Wasiłowska SSP „ Wyspianum” w Mławie
2 miejsce: Gabriela Koźlakiewicz SSP „Wyspianum” w Mławie

SEKCJA JĘZYKA ANGIELSKIEGO
1 miejsce: Karol Kochanowski SP STO w Ciechanowie, Antoni Kołakowski SP STO w Ciechanowie, Klara Kania SP STO w Ciechanowie
2 miejsce: Zuzanna Talarowska SP w Opinogórze, Gabriel Nałęcz SP SP STO w Ciechanowie, Lena Gradkowska SP STO w Ciechanowie, Kasandra Andruszkiewicz SP nr 7 w Ciechanowie
3 miejsce: Michalina Książek SP w Regiminie, Karol Sobiech SP STO w Ciechanowie

SEKCJA JĘZYKA NIEMIECKIEGO
1 miejsce: Stanisław Malinowski SP STO w Ciechanowie
2 miejsce: Antoni Żółtek SP STO w Ciechanowie
3 miejsce: Daria Nitowska SP TWP w Ciechanowie

SEKCJA PRZEDMIOTÓW ŚCISŁYCH
1 miejsce: Aleksander Dworecki SP nr 6 w Ciechanowie
2 miejsce: Jakub Wachnik SP TWP w Ciechanowie
3 miejsce: Jakub Olszewski SP w Szulmierzu

SEKCJA HISTORYCZNA
1 miejsce: Maria Jędrzejczak SP STO w Ciechanowie

Rekrutacja 2024

Drodzy Kandydaci!
Poniżej znajdziecie kluczowe informacje:

Żegnamy Nauczycielkę

Z ogromnym żalem i smutkiem żegnamy zasłużoną Nauczycielkę I Liceum Ogólnokształcącego im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie.

Cześć Jej Pamięci!

NEKROLOGŚP. JÓŻEFA LEWANDOWSKA_001

Wyniki I etapu Ligi Zadaniowej oraz Mazowieckich Potyczek Oratorskich o Laur Profesora Jerzego Bralczyka

 

Liga Zadaniowa

Informujemy, że drugi etap  krasiniakowych konkursów odbędzie się  w sobotę, 13 kwietnia 2024 r. w siedzibie szkoły (Ciechanów, ul 17 Stycznia 66) w godzinach:

8:30 –  sekcja języka niemieckiego
9:00 – sekcja ekologiczna, historyczna, przyrodnicza, języka angielskiego
10:00 – sekcja polonistyczno-artystyczna
11:00 –  sekcja przedmiotów ścisłych
12:00 –  MAZOWIECKIE POTYCZKI ORATORSKIE O LAUR PROFESORA JERZEGO
BRALCZYKA

Miło nam poinformować, ze do drugiego etapu zmagań w wyżej wymienionych kategoriach zakwalifikowali się:

Sekcja języka angielskiego
1. Kasandra Andruszkiewicz SP nr 7 w Ciechanowie
2. Zuzanna Talarowska SP w Opinogórze Górnej
3. Lena Gradkowska SP STO w Ciechanowie
4. Klara Kania SP STO w Ciechanowie
5. Karol Kochanowski SP STO w Ciechanowie
6. Antoni Kołakowski SP STO w Ciechanowie
7. Gabriel Nałęcz SP STO w Ciechanowie
8. Karol Sobiech SP STO w Ciechanowie
9. Michalina Książak SP w Regiminie

Sekcja przedmiotów ścisłych
1. Aleksander Dworecki SP nr 6 w Ciechanowie
2. Klara Kania SP STO w Ciechanowie
3. Karol Kochanowski SP STO w Ciechanowie
4. Antoni Kołakowski SP STO w Ciechanowie
5. Gabriela Rutkiewicz SP STO w Ciechanowie
6. Jakub Wachnik SP TWP w Ciechanowie
7. Mateusz Wdowiński SP TWP w Ciechanowie
8. Adrianna Mosakowska SP w Opinogórze Górnej
9. Filip Noworucki SP w Opinogórze Górnej
10. Mikołaj Sowiński SP w Regiminie
11. Jakub Olszewski SP w Szulmierzu

Sekcja przyrodnicza

1. Kornelia Bieńkowska SP nr 6 w Ciechanowie
2. Maja Milewska SP w Opinogórze Górnej
3. Oliwia Milewska SP w Opinogórze Górnej
4. Adrianna Mosakowska SP w Opinogórze Górnej

Sekcja ekologiczna
1. Gabriela Koźlakiewicz SSP „Wyspianum” w Mławie
2. Ida Wasiłowska SSP „Wyspianum” w Mławie

Sekcja historyczna
1. Maria Jędrzejczak SP STO w Ciechanowie

Sekcja języka niemieckiego
1. Klara Kania SP STO w Ciechanowie
2. Stanisław Malinowski SP STO w Ciechanowie
3. Karol Sobiech SP STO w Ciechanowie
4. Zuzanna Konrad SP TWP w Ciechanowie
5. Daria Nitowska SP TWP w Ciechanowie
6. Szymon Wojciechowski SP TWP w Ciechanowie
7. Weronika Wojciechowska SP TWP w Ciechanowie

Sekcja polonistyczno-artystyczna

1. Klara Kania, Gabriel Dybowski – SP STO w Ciechanowie
2. Maria Jędrzejczak, Gabriela Rutkiewicz – SP STO w Ciechanowie
3. Hanna Falęcka, Zuzanna Szymańska – SP STO w Ciechanowie
4. Kinga Dąbrowska, Zofia Śmigowska – SP STO w Ciechanowie
5. Julia Garnowska, Lena Kwiatkowska – SP nr3 w Ciechanowie
6. Klaudia Kołakowska, Wiktoria Ślusarska – ZPO w Gołyminie-Ośrodku
7. Maja Milewska, Oliwia Milewska, Adrianna Mosakowska – SP w Opinogórze
Górnej.
8. Alicja Zakrzewska – SP STO w Ciechanowie

MAZOWIECKIE POTYCZKI ORATORSKIE O LAUR PROFESORA JERZEGO BRALCZYKA

1. Maria Jędrzejczak – SP STO w Ciechanowie
2. Gabriel Dybowski – SP STO w Ciechanowie
3. Klaudia Makarewicz – SP STO w Ciechanowie
4. Antoni Kołakowski – SP STO w Ciechanowie
5. Zuzanna Szymańska – SP STO w Ciechanowie
6. Gabriela Rutkiewicz – SP STO w Ciechanowie

Studniówka 2024

Dziękujemy Wam, drodzy maturzyści oraz Waszym rodzicom, za zaproszenie na bal studniówkowy i świetną zabawę. Życzymy udanych ferii oraz 100% w majuByliśmy i jesteśmy z Wami Wychowawcy klas 4: Panie: Ewa Drzewiecka (4 biologiczno-chemiczna), Izabela Szymańska (4 biologiczno-medyczna), Izabela Nadratowska (4 językowa), Katarzyna Olszewska (4 matematyczno-geograficzna) i Panowie: Janusz Witkowski (4 matematyczno-informatyczna), Robert Widacki (4 humanistyczna), dyrekcja szkoły: Marzena Zmysłowska, Arkadiusz Śpiewak, Mariusz Stawicki i goście: Adam Krzemiński Poseł na Sejm RP, Aldona Krzemińska, starosta Jan Andrzej Kaluszkiewicz, Hanna Rokicka, prezydent Krzysztof Kosiński, Karolina Kosińska oraz przewodniczący RM Krzysztof Leszczyński, Anna Leszczyńska Trzymamy kciuki Foto: Tygodnik Ciechanowski

Więcej zdjęć: TC i materiałów: FB.

sto2024_01

sto2024_1

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status