I Liceum Ogólnokształcące im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie

Szanowni Państwo!

W związku z ogłoszonym w Polsce stanem epidemii koronawirusa, prosimy o niegrupowanie się osób, aby zminimalizować ryzyko jego rozprzestrzeniania. To od odpowiedzialnej postawy każdego z nas zależy zdrowie i życie naszych najbliższych – rodziców, dziadków, dzieci, naszych przyjaciół i sąsiadów. Dlatego prosimy o rozejście się i zachowywanie bezpiecznej odległości. Liczymy na Waszą odpowiedzialność i rozsądek, nie tylko dzisiaj i jutro, ale także przez  cały czas trwania epidemii. Komunikat…

Liga zadaniowa – przedmioty ścisłe

Lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu.

 1. Renata Szarlak- SP w Opinogórze
 2. Anna Stawińska- SP nr 7
 3. Natalia Dobrzyniecka- SP nr 4
 4. Mateusz Kreft- SP nr 5
 5. Zuzanna Delura- SP w Kraszewie
 6. Hanna Stempska- SP nr 6
 7. Daria Delura- SP w Regiminie
 8. Izabela Błaszkiewicz- SP w Regiminie
 9. Karol Kowalski- SP nr 4
 10. Mateusz Kacprzak- SP w Sońsku
 11. Gabriel Staszewski- SP nr 4
 12. Kacper Szymański- SP STO
 13. Adam Tobolski- SP w Ojrzeniu

Zjazd absolwentów – 2020

Czas płynie szybko i mamy rok 2020. Pora zorganizować kolejne spotkanie absolwentów naszego Liceum. IRYDION Stowarzyszenie Wychowanków, Wychowawców i Przyjaciół I Liceum Ogólnokształcącego w Ciechanowie podjęło to wyzwanie i organizujemy XV Zjazd w dniach 19-21 czerwca 2020 roku. Planujemy nieoficjalne rozpoczęcie zjazdu w piątkowe popołudnie piknikiem w Opinogórze. W sobotę oficjalne rozpoczęcie zjazdu, a wieczorem bal. W międzyczasie szereg różnorodnych wydarzeń, m.in. turnieje sportowe, msza św., autokarowa wycieczka po Ciechanowie. Program zjazdu jest jeszcze w fazie planowania,więc jeśli macie jakieś pomysły na jego wzbogacenie i możecie przeznaczyć swój czas na pomoc w organizacji, prosimy o kontakt stowarzyszenie.irydion@gmail.com lub sekretariat@krasiniak.pl . Prosimy również o przekazanie tej informacji swoim znajomym oraz o wstępne zgłoszenie chęci uczestnictwa w zjeździe na jeden z podanych adresów e-mail.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status