I Liceum Ogólnokształcące im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie

Szkoła z Klasą 2.0

ekspercka

Jesienią ubiegłego roku nasza szkoła przystąpiła do programu Szkoła z Klasą 2.0. Program działa nieprzerwanie od 2002r. Informacje o programie można znaleźć na stronie http://www.szkolazklasa20.pl/o-programie/
Przez cały rok szkolny nauczyciele z uczniami realizują różne zadania. Opis części zrealizowanych zadań znajduje się na szkolnym blogu https://blogiceo.nq.pl/krasiniak/
Chcielibyśmy poinformować, iż nasza szkoła dzięki realizacji ciekawych pomysłów i dobrych praktyk uzyskała tytuł Szkoła ekspercka.
W programie udział biorą Pani Dyrektor M. Zmysłowska (również jako nauczyciel), A. Boniakowska – nauczycielka religii, H. Borkowska – nauczycielka j. niemieckiego i podstaw przedsiębiorczości, J. Piech – nauczyciel geografii, M. Długoszewski – koordynator w projekcie oraz jako blogerka – Julia Szcześniak z 2 hp. Serdeczne podziękowania dla wszystkich nauczycieli i uczniów, którzy również zaangażowali się w działania Szkoły z Klasą 2.0. Finał akcji w czerwcu na Szkolnym Festiwalu.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status