I Liceum Ogólnokształcące im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie

Sukces naszego ucznia na Olimpiadzie Matematycznej

michal

LXVII Olimpiada Matematyczna przejdzie do historii naszej szkoły za sprawą wielkiego osobistego sukcesu Michała Chojnowskiego, ucznia klasy II MIA, który zdobył tytuł finalisty tej Olimpiady.
Zawody III stopnia, do których dotarło elitarne grono, zaledwo 113 uczniów z całej Polski, rozegrane zostały w Lublinie, w dniach 6-9 kwietnia.
Michał Chojnowski jest drugim finalistą Olimpiady Matematycznej w całej jej historii z naszej szkoły a nawet Ciechanowa. Tym bardziej gratulujemy i cieszymy się z wejścia do tak elitarnego grona matematyków w kraju. Nauczycielką matematyki Michała jest pani Ewa Chodubska.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status