I Liceum Ogólnokształcące im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie

Liga Zadaniowa II etap – sekcja przyrodnicza

Lista osób zakwalifikowanych do II etapu w sekcji przyrodniczej

1. Karolina Filipowicz– Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie
2. Joanna Łukasiewicz– Szkoła Podstawowa nr 1 w Warszawie
3. Emilia Górska– Szkoła Podstawowa nr 6 w Ciechanowie
4. Ada Bednarczyk- Szkoła Podstawowa STO
5. Magda Smolińska– Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie
6. Luiza Dorota Nadarzyńska– Szkoła Podstawowa STO
7. Dominika Łuczak- Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie

LIGA ZADANIOWA – SEKCJA HUMANISTYCZNO-ARTYSTYCZNA

Romantyczne inspiracje

27 marca w naszej szkole odbył się II etap konkursu Romantyczne inspiracje. Z ogromną przyjemnością spotkaliśmy się z uczniami szkół podstawowych z Ciechanowa i okolic. Wszyscy uczestnicy wykazali się dużą wiedzą na temat romantyzmu i z prawdziwą pasją opowiadali o swoich zainteresowaniach. Komisja konkursowa w składzie: Irena Rzeczkowska, Izabela Szymańska i Magdalena Kołakowska wyłoniła zwycięzców w poszczególnych kategoriach.

Praca literacka:

I miejsce: – Hanna Dobrzyniecka – Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie

II miejsce: – Piotr Szwejkowski – Szkoła Podstawowa w Opinogórze Górnej

III miejsce: – Gabriela Brzozowska – Szkoła Podstawowa w Opinogórze Górnej,  Julia Nałęcz – Szkoła Podstawowa w Opinogórze Górnej

 

Praca plastyczna:

I miejsce: – Paulina Kwasiborska – Szkoła Podstawowa w Regiminie

II miejsce: – Alicja Klimaszewska – Szkoła Podstawowa STO w Ciechanowie, Emilia Górska – Szkoła Podstawowa nr 6 w Ciechanowie

III miejsce: – Julia Purzycka – Szkoła Podstawowa w Opinogórze Górnej, Natalia Tomaszewska – Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie

 

Fotografia:

I miejsce: – Katarzyna Napiwodzka – Szkoła Podstawowa STO w Ciechanowie, Wiktoria Gogolewska – Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie

II miejsce: – Franciszek Kwaśniewski – Szkoła Podstawowa STO w Ciechanowie, Oliwia Barbara Turadek – Szkoła Podstawowa TWP w Ciechanowie

 

Prezentacja:

I miejsce: – Bartosz Piotrowski – Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!!!

 

LIGA ZADANIOWA- SEKCJA JĘZYKÓW OBCYCH

Lista osób nagrodzonych (Liga Zadaniowa – angielski)

I miejsce

  1. Michalina Wilkowska (SP STO)
  2. Wiktoria Hełminiak (SP 4)
  3. Karolina Tańska (SP Regimin)
  4. Kacper Szymański (SP STO)
  5. Emilia Prusińska (SP 7)

II miejsce

  1. Zofia Nicman (SP 7)
  2. Karolina Filipowicz (SP 7)
  3. Amelia Kazimierska (SP 7)
  4. Maciej Kolak ( SP STO)

III miejsce

  1. Julia Purzycka (SP Opinogóra)
  2. Hanna Dobrzyniecka (SP 4)
  3. Olga Mańkiewicz (SP Gorysze)
  4. Jan Dmochowski (SP STO)
  5. Zofia Śledzińska (SP TWP)

LIGA ZADANIOWA- SEKCJA PRZEDMIOTÓW ŚCISŁYCH

Wyniki:

I miejsce Michał Kapusta, Szkoła Podstawowa STO w Ciechanowie

I miejsceAdrian Mórawski, Szkoła Podstawowa Nr 4 w Ciechanowie

I miejsce Agata Sacherska, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ciechanowie

II miejsceAgata Kozłowska, Szkoła Podstawowa Nr 6 w Ciechanowie

II miejsceKrzysztof Kurbanow, Szkoła Podstawowa Nr 4 w Ciechanowie

II miejsceOliwia Jaroszewska, Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Krasińskiego w Opinogórze Górnej

II miejsceJulia Nałęcz, Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Krasińskiego w Opinogórze Górnej

III miejsceWiktoria Bralska, Szkoła Podstawowa Nr 6 w Ciechanowie

III miejsce- Joanna Łukasiewicz, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Warszawie

III miejsceMaciej Niepytalski, Szkoła Podstawowa STO w Ciechanowie

Liga Zadaniowa II etap – sekcja języków obcych (angielski)

Lista uczestników zakwalifikowanych do II etapu (j. angielski)

  1. Jan Dmochowski  (STO)
  2. Hanna Dobrzyniecka  (SP 4)
  3. Karolina Filipowicz  (SP 7)
  4. Wiktoria Hełminiak  (SP 4)
  5. Amelia Kazimierska  (SP 7)
  6. Maciej Kolak (STO)
  7. Julia Purzycka  (SP Opinogóra)
  8. Olga Mańkiewicz  (SP Gorysze)
  9. Zofia Nicman  (SP 7)
  10. Emilia Prusińska  (SP 7)
  11. Kacper Szymański  (STO)
  12. Zofia Śledzińska  (TWP)
  13. Karolina Tańska  (SP Regimin)
  14. Michalina Wilkowska  (STO)

Uczestników konkursu zapraszamy na II etap do Krasiniaka w sobotę o godz. 10.00.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status